NUMEROLOGIA JOGICZNA


Zapraszam na indywidualną sesję online lub przy spotkaniu na żywo podczas której przekażę ci opis profilu twojej duszy oraz nauczę cię zestawu ćwiczeń i medytacji, które będą cię wzmacniać, abyś żył szczęśliwie i świadomie. 

PIARA RAVI

Yogi Bhajan przekazał system numerologiczny bazujący na dacie urodzin, dzięki któremu możesz poznać 5 liczb opisujących twoją duszę i jej przeznaczenie w tym życiu oraz aspekty, które potrzebujesz wzmacniać, aby tego dokonać i zaznać wewnętrznej harmonii.  

POZNAJ:

Liczbę swojej Duszy, która reprezentuje pierwsze wyzwanie naszego życia, polegające na powiązaniu naszej Wyższej Świadomości z codzienną świadomością – na poznaniu naszej duchowej prawdy/ścieżki.

Liczbę Karmy będącą wyzwaniem, polegającym na tym, abyśmy wyrażali swoją prawdę i postępowali zgodnie z nią.

 Liczbę Daru reprezentującą nasze talenty, które powinniśmy szanować i ulepszać; Liczbę Przeznaczenia reprezentującą umiejętności, które nasza dusza opanowała doskonale w przeszłości.

Liczbę Drogi będącą twoją ścieżką wiodącą cię do spełnienia. 

 

 Każda z tych 5 liczb odnosi się do któregoś z ciał jogicznych i mówi o stanie jego równowagi. Jeżeli wskutek zaniedbania twoje ciało nie jest zrównoważone, to będziesz przejawiał negatywne cechy wynikające z braku tej równowagi, będziesz zagubiony w świecie i będziesz mieć problem z przezwyciężaniem trudu wyzwań, które stawia ci życie. 


Według wiedzy jogicznej jesteśmy duszami podlegającymi ludzkim doświadczeniom. Dążymy do tego, aby połączyć się z esencją wewnątrz i na zewnątrz i jednocześnie jesteśmy odciągani od tego przez wszystko, co leży pomiędzy nimi. Nasza Dusza porusza się w 10 wehikułach, innymi słowy posiada różne aspekty ludzkiej psychiki

Myśli tworzą Negatywny Umysł (ochronny) i Pozytywny Umysł (kreatywny), które jako całość tworzą Umysł Neutralny (Medytacyjny). Dusza i umysł(y) przejawiają się w Ciele Fizycznym. Kolejne „wehikuły” to ciała energetyczne: Łuk wytycza drogę dla duszy, zawiera nasze projekcje. Aura jest to ochronne pole elektromagnetyczne wewnątrz i dookoła ciała fizycznego. Przechwoujemy w niej doświadczenia i przez nią się ich pozbywamy. Ciało Praniczne podnosi rozwój duchowy, ponieważ łączy nas z Praną– Siłą Życiową (czi, ki lub qi). Ciało Subtelne pomaga nam dostroić się do subtelnego prądu. 10 ciało jest to Ciało Promienne – jest ono naszym duchowym blaskiem, naszą czystą naturą.