Zapraszam serdecznie na głęboko regenerujący i relaksujący masaż misami, który całkowicie cię rozluźni i ukoi, pozwoli wszystko puścić i obudzić pierwotne zaufanie do ŻYCIA.

PIARA RAVI

Czym jest metoda Petera Hessa®? Podczas masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa® na ciele masowanej osoby ustawia się misy (terapeutyczne, z atestem Peter Hess Institut), a następnie uderza je filcową pałką, tak że wibracje odczuwane są na całym ciele. Dźwięki rozchodzą się koncentrycznie, prowadząc do głębokiego odprężenia całego organizmu. Masaż misami pomaga osiągnąć spokój i zdrowie, relaksując ciało i umysł, wprowadzając je w stan „alfa”, zainicjowuje proces samouzdrawiania oraz regeneracji, harmonizuje wszystkie komórki w ciele i balansuje pracę układów i narządów wewnętrznych, rozpuszcza napięcia i odblokowuje przepływ energii, wspomagając odnowę biologiczną.

ODDZIAŁYWANIE MIS I GONGÓW:

 

– dźwięki gongów i mis wchodzą w rezonans z komórkami naszego ciała przywracając w nich harmonię, spokój i zdrowie


– wpływają relaksująco na ciało i wyciszają umysł
– zainicjowują proces samouzdrowienia i samoregeneracji


– energetyzują ciało fizyczne i duchowe

 

– poprawiają działanie układu immunologicznego

– synchronizują półkule mózgowe
– regenerują system nerwowy i regulują układ gruczołowy
– harmonizują pracę narządów wewnętrznych oraz wszystkie komórki w ciele

– głęboko regenerują całe ciało, odblokowują blokady energetyczne

 

Standardowy masaż trwa średnio około 45 minut. Podczas masażu klienci powinni mieć na sobie wygodne, niekrępujące ruchów ubranie. Na życzenie klient może zostać okryty kocem. * Przeciwwskazania to: rozrusznik serca i pierwsze 3 miesiące ciąży