JOGA DLA PAR


Szukacie narzędzia na pogłębienie Waszej relacji?
Chcecie nauczyć się wspólnie medytować?
Zapraszam na sesje Kundalini Jogi dla par!


 
Wspólna praktyka przynosi jeszcze mocniejsze efekty niż w pojedynkę! Wystarczy jak poświęcicie na to 15 minut dziennie, a zmieni się wasze życie i wasza relacja! Poznajcie wspólnie piękne techniki medytacyjne!
 
Podczas tej sesji wykonacie specjalnie dobrane dla Was zestawy medytacji, wzmacniające wasze centrum oraz intuicję. Będziecie również pracować z otwieraniem serca i uzdrawianiem jego przestrzeni. Będziecie oczyszczać się z przeszłości, z podświadomych impulsów, negatywnych schematów, które blokują was przed spełnieniem w tym życiu i tworzeniem szczęśliwego związku. Będziecie pracować również z tematem kobiecości i męskości. Pogłębicie współodczuwanie drugiej osoby oraz rozumienie siebie, nauczycie się samokontroli w obliczu pojawiających się emocji i dojdziecie do sedna, co jest dla was naprawdę ważne. Nauczycie się bardziej kochać siebie samych, aby móc dawać prawdziwą miłość innym. 
 
Będziecie pracować także z VENUS KRIJAMI. Są to bardziej zaawansowane praktyki z Kundalini Jogi, wykonuje się je w parach. Intensyfikują one doznanie podczas medytacji poprzez biegunowość wzajemnych relacji męskich-żeńskich, pomaga to szybko, wysoko rozwinąć sie indywidualnej jednostce oraz jednocześnie pogłębić relację w związku partnerskim.