GONG&MANTRA MEDICINESzukasz głębokiej relaksacji, powrotu do stanu
harmonii w ciele i w umyśle?
Chcesz wzmocnić przepływ energii,
otworzyć swój głos? ...
Zapraszam na indywidualne oraz grupowe
sesje relaksacyjno-medytacyjne z gongiem i z mantrą.

MANTRA MEDICINE

 Koncert/medytacja

• Nauka czantowania mantr oraz praca z otwieraniem głosu przy akompaniamencie instrumentów i śpiewu 

• Medytacje łączące ruchy ciała ze śpiewem mantry („celestial communication”)

Medytacje z mantrami nastrajają pozytywnie umysł oraz pomagają otworzyć głos i serce,co wspiera emocjonalne uzdrawianie oraz autentyczną komunikację z drugim człowiekiem!
Dźwięk jest nośnikiem informacji, wypełnia cię i stwarza. Jesteś konfiguracją atomów, które tańczą w rytm twojej własnej muzyki.


UZDRAWIAJĄCE MOCE MANTR
Mantry są to „słowa mocy”, czyli pozytywne afirmacje zachwalające cud istnienia, które nastrajają nasz Umysł do naturalnego stanu wewnętrznej harmonii i piękna. Czantując mantry relaksujesz się, wyciszasz emocje, zaczynasz odczuwać lekkość i spokój, akceptację, wdzięczność, miłość, współczucie oraz czystąradość życia. Zaczynasz być bardziej sobą i zaczynasz dostrzegać swoje połączenie z innymi i całym Wszechświatem.

Zaczynasz świadomie BYĆ, głęboko doświadczając każdej chwili. Mantra to wykorzystanie dźwięku w celu zmiany świadomości. „Man” oznacza „Umysł”; „Trang” oznacza fale lub projekcje. Wszystko w tym świecie aż po subatomowy poziom jest w ciągłym ruchu, w ciągłej wibracji. Im gęstszy materiał tym wolniejszy ruch, często wibracja jest tak wolna, że nie dostrzegamy jej naszymi zmysłami. Ta wibracja jest czystą energią.

GONG MEDICINE

• Indywidualne oraz grupowe sesje relaksacyjno-regenerujące czyli kąpiel w dźwiękach archaicznego gongu, mis oraz innych muzykoterapeutycznych instrumentów.

 

UZDRAWIAJĄCE MOCE GONGU

Gong harmonizuje wszystkie komórki w ciele, uzdrawia system nerwowy i gruczołowy, wycisza umysł i
głęboko reneruje całe ciało, odblokowuje blokady energetyczne, pobudza kreatywność i rozwój świadomości, energetyzuje PRANĄ (energią życiową).

Yogi Bhajan – mistrz Kundalini Jogi i Gry na gongu, ktory przywiózł z Indii na Zachod te dwie święte praktyki,
mówił, że najbardziej wzniosłym instrumentem jogina jest gong. Jest to instrument muzyczny, narzędzie lecznicze dla układu nerwowego i kocioł, w którym można tworzyć alchemiczne mieszanki jakości, które otwierają i rozwijają Wewnętrzną Jaźń. Gong jest symbolem Ducha. Reprezentuje początkowy bezruch/cisze i potencjał tworzenia. Dźwięk, który emituje jest pierwszym ruchem Nieskończoności. Jego wibracje są prądami życiowymi wszystkich form, bytow i myśli, które istnieją lub mogą istnieć. Przy jednym uderzeniu malety gong promieniuje ŻYCIE w całym spektrum częstotliwości, wytwarza rytmiczny PULS, który jest tym rytmem nieustannie utrzymującym i transformującym świat z niestrudzoną kreatywnością.

Gong jest także kompletną reprezentacją subtelnego świata. Słońce, czyli centrum, to ogień, energia świadomości – Purusza. W otaczającym ten obszar regionie Prakasza znajduje się umysł, który projektuje i
tworzy. Zewnętrzny obszar Prakriti jest przejawem manifestacji w konkretnych wzorach ciała i natury. Gong
jest świętym progiem. Jest to portal, który łączy skończone i nieskończone doświadczenie samego siebie.